Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Еднорачна батерија за кујна, ѕидна MARY, 35 mm

  Ѕидната батерија за кујна Mary има долготраен керамички мешач,за кој важи гаранција од една година. За лесна и едноставна инсталација доаѓа со 2 ексценар колена, две хромирани розетни и дихтунзи. Перлаторот е со дијаметар М24, а миксерот е 35мм. Должината на цевката од 21 cm овозможува лесно користење на сите садопери. Дизајнот и заоблените рабови ја прават погодна за секоја кујна. Гаранцијата на телото на батеријата е 5 години.

  Attachments
  Каталошки број: SACMA874
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име Вредност
  Brend - МК Mary
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Brend - МК Mary