Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Еднорачна батерија за кујна,ѕидна,UNA,кратка лула, 40 mm

  Ѕидна батерија за кујна UNA има долготраен керамички мешач, за кој важи гаранција од една година. За лесна и едноставна инсталација доаѓа со 2 ексцентар колена, две хромирани розетни и дихтунзи. Перлаторот е со дијаметар М24, а мешачот е 40mm. Должината на цевката од 15 cm овозможува лесно користење на помали садопери. Нејзиниот дизајн ја прави добар избор за секоја кујна. Гаранцијата на телото на батеријата е 5 години.
  Каталошки број: SACUNA854KL
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име Вредност
  Brend - МК Una
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Brend - МК Una