Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Еднорачна батерија за када MARY, 35 mm

  Батеријата за када Mary има долготраен керамички мешач,за кој важи една година гаранција. За лесна и едноставна инсталација доаѓа со 2 ексцентар колена, две хромирани розетни и дихтунзи. Перлаторот е со дијаметар М24, а миксерот е 35мм. Се испорачува со црево за туширање (1,5 m s/s, EPDM внатрешно црево) и рачка за туширање (5 функции, ABS, хром). Намалениот дизајн на заоблените рабови и должината на цевката од 14 cm го прават погоден за секоја бања со помали димензии. Гаранцијата на телото на батеријата е 5 години.

  Каталошки број: SACMA871
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име Вредност
  Brend - МК Mary
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Brend - МК Mary