Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Дрвена скала

  3.200 ден со ДДВ
  3.200 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Дрвените скали се познати по нивниот класичен, традиционален изглед и чувство, и често се користат за внатрешни апликации, како што се бојадисување, поправка на домот итн.

  Тие се генерално цврсти и издржливи и можат да издржат тешки товари, што ги прави идеални за секаков вид на потреба. Една од клучните предности на дрвените скали се нивните природни изолациони својства, што ги прави безбедни за користење околу електрична енергија.

  Тие исто така имаат помала веројатност да спроведат топлина или студ, што ги прави добар избор за работа на екстремни температури. Дрвените скали во нашата програма се до 150кг, изработени од цврсто дрво кое е термички обработено и заштитено со лак.

  Документи
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *