Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  DIN 7504-K со дихт подлошка

  Самобушечките завртки се користат за спојување на челицни и лимени профили и подконструкција. Оговара на DIN 7504-K стандардот. Има 6-аголна глава, и подлошка од EPDM (дихт подлошка) а на врвот се наоѓа 'бургија' која прави дупка во материјалот.
  Достапно во 9 верзии
  Прикажи ги сите верзии
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  product.details.associated.products.loading.text
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *