Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Детектор за метал и кабли во ѕид MD12

  11.990 со ДДВ
  Каталошки број: 5709300800
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Максимална длабочина на детекција120mm
  Детекција на челик120mm
  Детекција на бакар120mm
  Детекција на кабли80mm
  Детекција на дрво38mm
  Автоматско исклучување5 мин
  Тип на батеријаполнлива батерија, 9V
  Димензија на уредот200x85x32mm
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Максимална длабочина на детекција120mm
   Детекција на челик120mm
   Детекција на бакар120mm
   Детекција на кабли80mm
   Детекција на дрво38mm
   Автоматско исклучување5 мин
   Тип на батеријаполнлива батерија, 9V
   Димензија на уредот200x85x32mm
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Максимална длабочина на детекција120mm
  Детекција на челик120mm
  Детекција на бакар120mm
  Детекција на кабли80mm
  Детекција на дрво38mm
  Автоматско исклучување5 мин
  Тип на батеријаполнлива батерија, 9V
  Димензија на уредот200x85x32mm