Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Чистач на комората за согoрување на дизел 300 ml

  637 ден со ДДВ
  637 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  За чистење на системот за вбризгување и комората за согорување на дизелот.

  Ја оптимизира потрошувачката на гориво
  Намалување на штетните вредности од емисијата на гасови.

  Враќање на целосната моќност на моторот.

  Документи
  Каталошки број: 5861012300
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *