Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Чадор за сонце за на балкон, SUN SHADE,U1051

  0 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Документи
  Каталошки број: FSB1
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Пречник на половина чадор: 270cm
  Висина на половина чадор: 238cm
  Метален столб: Ø38mm
  Метални ребра: 18*12mm
  Ткаенина: 180g полиестер
  Специјален премаз на метална конструкција за надворешна употреба

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Пречник на половина чадор: 270cm
  Висина на половина чадор: 238cm
  Метален столб: Ø38mm
  Метални ребра: 18*12mm
  Ткаенина: 180g полиестер
  Специјален премаз на метална конструкција за надворешна употреба