Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Чадор за сонце со механизам за нагиб SUN MOTION

  Attachments
  Каталошки број: FSN1
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Димензии на чадорот: 2,7 метри
  Метален столб: Ø38mm
  Метални ребра: 12*18мм
  Ткаенина: 180g полиестер

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Димензии на чадорот: 2,7 метри
  Метален столб: Ø38mm
  Метални ребра: 12*18мм
  Ткаенина: 180g полиестер