Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Бургии за дупчалка за метал со водилка 8 парчиња

  1.379 ден со ДДВ
  1.379 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Комплет бургии за дупчење 8 парчиња Производителот • 6 x метални дупчалки, големини: 2-3-4-5-6-8 mm • 1 x автоматско централно дупчење 128 mm • 1 x помош за дупчење за дупчење под прав агол
  Документи
  Каталошки број: ZYT23421
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *