Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Eлектричен одвртувач S 50-TB

  11.320 со ДДВ
  Електричен одвртувач за монтирање во градежништво, особено погоден за заврти ко 5 mm. Штеди време, бројот на вртежи е прилагоден оптимално за завршни монтажни работи го градежништво.
  Каталошки број: 07020500
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  ↓ Назив↓ Вредност
  Напон230 V
  Тежина1,12 kg
  Влезна моќност500 W
  Излезна моќност255 W
  Број на вртежи0-4.650 мин
  Прифат на алат1/4" E6,3
  Должина на кабел4m
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • ↓ Назив↓ Вредност
   Напон230 V
   Тежина1,12 kg
   Влезна моќност500 W
   Излезна моќност255 W
   Број на вртежи0-4.650 мин
   Прифат на алат1/4" E6,3
   Должина на кабел4m
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  ↓ Назив↓ Вредност
  Напон230 V
  Тежина1,12 kg
  Влезна моќност500 W
  Излезна моќност255 W
  Број на вртежи0-4.650 мин
  Прифат на алат1/4" E6,3
  Должина на кабел4m