Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Брусен Диск P1500-D75

  Се користи за брусење на сите автомобилски лакови за да се отстрани текстурата која прилега на кора од портокал и да се изгладат малите грумци прав заробени во безбојниот слој од лакот.
  • Диск за брусење со технологија Trizact што секој пат дава брз брус, рамномерна и конзистентна завршна обработка.
  • Може да се користи со орбитални брусилки.

  Attachments
  Каталошки број: 3M05601
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *