Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  BLITZ-Летно средство за ветробрански стакла 3l

  170 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  BLITZ- Summer auto glass ефикасно отстранува слој од нечистотии и мрсни наслаги кои предизвикуваат непријатно прекршување на светлината. Отстранува залепени инсекти непосредно по контактот со стаклото, спречува создавање на наслаги од нечистотии. Не е штетна за поликарбонатни стакла, гума, пластика, лак и боја.
  Документи
  Каталошки број: 5892333810
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Овој производ има минимална количина 4

  Пакување

  4 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  NANO ефект

  • Течноста содржи нано честички кои по нанесување создаваат заштитен слој на површината на стаклото
  • Стаклената површина станува поотпорна на нечистотија, мрснотија и одбива вода  
  • Овозможува подобрена видливост ноќе и во тек на дождливи денови
  • Спречува создавање на наслаги

  3 lit разредена течност спремна за употреба

  • Практично, брзо за употреба, без проблеми околу барање вода за разредување
  • Нема опасност од преголема концентрација или премногу разредена течност што доведува до намалена ефикасност
  • 3 lit е најчест волумен на резервоарот за течност за миење на стакла
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  NANO ефект

  • Течноста содржи нано честички кои по нанесување создаваат заштитен слој на површината на стаклото
  • Стаклената површина станува поотпорна на нечистотија, мрснотија и одбива вода  
  • Овозможува подобрена видливост ноќе и во тек на дождливи денови
  • Спречува создавање на наслаги

  3 lit разредена течност спремна за употреба

  • Практично, брзо за употреба, без проблеми околу барање вода за разредување
  • Нема опасност од преголема концентрација или премногу разредена течност што доведува до намалена ефикасност
  • 3 lit е најчест волумен на резервоарот за течност за миење на стакла