Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Базна плочка

  119 ден со ДДВ
  119 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Димензии: М8 8х30
  Документи
  Каталошки број: 0862400100
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Овој производ има минимална количина 25

  Пакување

  25 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *