Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Батериски завртувач за сува градба ATS 18 CLASSIC

  Волтажа - 18V Нето Тежина - 1,4kg Прифат на футер- 1/4" 6-аголен Мах. број на вртежи без оптоварување - 0-5000 врт/min Мах. пречник на завртката- 5 mm Капацитет на батерија - 2x2 Ah Brushless мотор: Ефикасен мотор, лесен за одржување, одржува стабилна брзина на вртежи при променливо оптоварување
  Каталошки број: 5717516012
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *