Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Батериски пиштол за картуши и “кобасици” BCG 600

  19.812 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Батериски пиштол со максимална моќност од 4,5 kN, погоден за картуши од 310 ml и колбаси од 600 ml. 6 - степена контрола на брзината, со интегрирана батерија во држачот на пиштолот. Голема предност е повратното потисно дејство, кое по престанок на истиснување го враќа вретеното 4мм наназад и спречува понатамошно истекување на масата.
  Документи
  Каталошки број: 5717600001
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Максимална сила на потисок4,5 kN
  Опсег на истиснување310 - 600 ml
  Број на брзини1-6
  Тип на батерија7,2 V Li-ion
  Капацитет на батеријата1,5 Ah Li-Ion
  Полнач8,4 V
  Време на полнење на батеријата1.5h
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Максимална сила на потисок4,5 kN
  Опсег на истиснување310 - 600 ml
  Број на брзини1-6
  Тип на батерија7,2 V Li-ion
  Капацитет на батеријата1,5 Ah Li-Ion
  Полнач8,4 V
  Време на полнење на батеријата1.5h