Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Батериска ударна дупчалка BRH 18BL без батерија и полнач

  23.450 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Безжична ударна дупчалка со ударна моќност од 2J, за лесно дупчење и отсекување во конструкцијата.

  Има индукциски мотор кој овозможува значително подолг работен век и намалени трошоци за одржување. Оваа дупчалка има 3 различни режими на работа - само дупчење, дупчење со чекан и ударен чекан. Вграденото LED светло обезбедува лесна работа во темни простори, а ергономската рачка со ефект на стисок обезбедува удобност и можност за долготрајна работа без замор.

  Документи
  Каталошки број: 5717508010
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *