Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Батериска лемалица BSI 30W

  5.450 со ДДВ
  Практична батериска лемалица со моќност од 30W и вградена литиумска полнлива батерија. Современата технологија на лемење овозможува достигнување на температура од 600°C во рок од 60 секунди. Покрај основниот додаток, со оваа лемалица следат уште два додатоци со широк врв и додаток за греење. Едно полнење на батеријата обезбедува 40 минути континуирана работа.
  Каталошки број: 57026240
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Обем на испоракаБатериска лемалица BSI 30W
  USB кабел за полнење
  Материјал за лемење - калај
  Мрежа за чистење
  Додаток со широк врв
  Додаток за греење
  Држач
  Пластичен куфер
  Моќност30W
  ПолначUSB микро конектор
  Време на полнење3,5h
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Обем на испоракаБатериска лемалица BSI 30W
   USB кабел за полнење
   Материјал за лемење - калај
   Мрежа за чистење
   Додаток со широк врв
   Додаток за греење
   Држач
   Пластичен куфер
   Моќност30W
   ПолначUSB микро конектор
   Време на полнење3,5h
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Обем на испоракаБатериска лемалица BSI 30W
  USB кабел за полнење
  Материјал за лемење - калај
  Мрежа за чистење
  Додаток со широк врв
  Додаток за греење
  Држач
  Пластичен куфер
  Моќност30W
  ПолначUSB микро конектор
  Време на полнење3,5h
  Корисниците кои го купиле овој предмет исто така купија