Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Батериска дупчалка одвртувач ABS 12 POWER

  Компактен 12 V батериски одвртувач за лесни и средни оптоварување при дупчење и завртување. Се испорачува во куфер со брз полнач (време на полнење на батеријата од 30 минути) и резервна батерија.
  Каталошки број: 5717512012
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Волтажа12V
  MAX момент на затегање25 Nm
  Нето тежина1kg
  Нето тежина1kg
  Ниво на бучава75dB
  Прифат на алатот1-10mm
  Вибрации0,7 m/s2
  Капацитет на батерија1,3 Ah Li-Ion
  Време за полнење на батеријата30мин
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Волтажа12V
  MAX момент на затегање25 Nm
  Нето тежина1kg
  Нето тежина1kg
  Ниво на бучава75dB
  Прифат на алатот1-10mm
  Вибрации0,7 m/s2
  Капацитет на батерија1,3 Ah Li-Ion
  Време за полнење на батеријата30мин