Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Батериска дупчaлка ABS 18 COMPACT COMBI

  17.990 со ДДВ
  Лесен и компактен 18 V ударен одвртувач со високоефективен (brushless) мотор, за поголема трајност на моторот и поголема моќност. Прецизен футер со 16 степени на регулирање. За прецизно регулирање на напорот во дадени ситуации.
  Каталошки број: 5717515012
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации:
  Волтажа18 V
  Капацитет на батеријата2.0 Ah
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Спецификации:
   Волтажа18 V
   Капацитет на батеријата2.0 Ah
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации:
  Волтажа18 V
  Капацитет на батеријата2.0 Ah