Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Батериска дупчалка ABS 18 COMPACT CLASSIC

  16.190 со ДДВ
  Компактен дизајн, лесна батериска дупчалка 18V, која обезбедува работа без замор. Индукционен (brushless) мотор кој обезбедува долг работен век на моторот, намалени трошоци за одржување, подобро искористување на батеријата. Машината се испорачува во куфер со две батерии 2Ah и полнач.
  Каталошки број: 5717514012
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Назив↓ Вредност
  Волтажа18V
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Карактеристики
  • Назив↓ Вредност
   Волтажа18V
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Назив↓ Вредност
  Волтажа18V