Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Батерија за када, WISLA, црна, 35 mm

  0 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Црната мат боја и модерниот дизајн на оваа славина овозможуваат лесно да се вклопи во секоја када или бања.
  Со поставување на црна славина, лесно можете да го збогатите просторот.
  Рачката на славината е еднорачна, начин на вградување: ѕидна славина.
  Месинг тело, мат црн финиш.
  Миксер 35mm

  Документи
  Каталошки број: SACWI3
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *