Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Батерија за када, ANDA, 35 mm

  Батеријата за када Anda има долготраен керамички мешач, за кој важи гаранција од една година. За лесна и едноставна монтажа, доаѓа со 2  бринокс црева 35 cm × 3/8" со навртка, S/S, внатрешно црево EPDM, месинг холандери. Перлатор е со дијаметар М22, а мешачот е 35 мм. Се испорачува со црево за туширање (1,5 m s/s, внатрешно црево EPDM) и рачка за туш (5 функции, ABS, хром) Елегантниот и едноставен дизајн убаво се вклопува во секој ентериер. Гаранцијата на телото на батеријата е 5 години.

  Каталошки број: SACAN3
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име Вредност
  Brend - МК Anda
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Brend - МК Anda