Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Батерија Li-Ion, 5Ah, 18V

  • Номинален напон: 18 V/DC
  • Капацитет на батерија/батерија на полнење: 5,0 Ah
  • Тежина на батерија/батерија на полнење: 0,65 kg
  Каталошки број: 5717801504
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *