Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Балкон сет, маса и 2 столици, темно сива

  5.950 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Документи
  Каталошки број: FBS2S
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  •Димензии на маса: 80*67cm
  •Димензии на ногарки: 25*0,8cm
  •Калено стакло - дебелина: 5mm
  •Материјал: Ратан

  •Димензии на маса: 80*67cm
  •Димензии на ногарки: 25*0,8cm
  •Боја: Темно сива

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  •Димензии на маса: 80*67cm
  •Димензии на ногарки: 25*0,8cm
  •Калено стакло - дебелина: 5mm
  •Материјал: Ратан

  •Димензии на маса: 80*67cm
  •Димензии на ногарки: 25*0,8cm
  •Боја: Темно сива