Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Анкер завртка за оплата AB

  230 со ДДВ
  Анкер завртка наменета за повеќекратна употреба на градилишта (на пример за монтажа на оплати). Може да се монтира во армиран и неармиран бетон, во зоната на притисок или затегање, во бетон од класа помеѓу C20/25 и C50/60. Воедно може да се монтира и во свеж бетон кој има цврстина на притисок (fck), коцка ≥ 10 N/mm². Пред повторна монтажа на анкер-завртката треба визуелно да се проверат евентуални оштетувања како и да се провери користењето на тест-чаури кои минуваат низ анкер. Поседува одобрување од DIBt институтот.
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  МатеријалЧелик поцинкувани
  Минимално пакување25
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   МатеријалЧелик поцинкувани
   Минимално пакување25
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  МатеријалЧелик поцинкувани
  Минимално пакување25