Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Акумулаторски тример за жива ограда, 40V,58cm

  Каталошки број: FLMAZ58
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Технички карактеристики:

  Нето тежина: 3,1kg

  Должина на сечење: 580 mm

  Брзина на сечило: 1350rpm

  Батерија 40V(Li-Ion), уредот се испорачува без батерија и не е вклучена во цената на артикалот.

  Моќност: 350W

  Ротационен ракофат: 180º

  Капацитет на батерија: 2Ah / 4Ah; ( +/- 43min; +/- 86min)

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Технички карактеристики:

  Нето тежина: 3,1kg

  Должина на сечење: 580 mm

  Брзина на сечило: 1350rpm

  Батерија 40V(Li-Ion), уредот се испорачува без батерија и не е вклучена во цената на артикалот.

  Моќност: 350W

  Ротационен ракофат: 180º

  Капацитет на батерија: 2Ah / 4Ah; ( +/- 43min; +/- 86min)