Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Акумулаторски тример за жива ограда, 40V,58cm

  3.990 ден со ДДВ
  3.990 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Документи
  Каталошки број: FLMAZ58
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Технички карактеристики:

  Нето тежина: 3,1kg

  Должина на сечење: 580 mm

  Брзина на сечило: 1350rpm

  Батерија 40V(Li-Ion), уредот се испорачува без батерија и не е вклучена во цената на артикалот.

  Моќност: 350W

  Ротационен ракофат: 180º

  Капацитет на батерија: 2Ah / 4Ah; ( +/- 43min; +/- 86min)

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Технички карактеристики:

  Нето тежина: 3,1kg

  Должина на сечење: 580 mm

  Брзина на сечило: 1350rpm

  Батерија 40V(Li-Ion), уредот се испорачува без батерија и не е вклучена во цената на артикалот.

  Моќност: 350W

  Ротационен ракофат: 180º

  Капацитет на батерија: 2Ah / 4Ah; ( +/- 43min; +/- 86min)