Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Акумулаторски дувач, 40V

  Attachments
  Каталошки број: FLMAD1
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Технички карактеристики:

  Максимална запремнина на воздухот 6.5cbm/min—9cbm/min

  Максимална брзина на воздухот 88km/h—120km/h

  Батерија 40V(Li-Ion), уредот се испорачува без батерија и не е вклучена во цената на артикалот.

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Технички карактеристики:

  Максимална запремнина на воздухот 6.5cbm/min—9cbm/min

  Максимална брзина на воздухот 88km/h—120km/h

  Батерија 40V(Li-Ion), уредот се испорачува без батерија и не е вклучена во цената на артикалот.