Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Акумулаторска пила, 40V, 12''

  Attachments
  Каталошки број: FLMAT12
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Технички карактеристики:
  Нето тежина: 3,8kg
  Резервоар за уље за ланец: 180ml
  Пумпа на ланец: автоматска
  Брзина на ланец: 17m/s
  Меч: 12”
  Батерија: 40V(Li-Ion), уредот се испорачува без батерија и не е вклучена во цената на артикалот.
  Моќност: 1200W
  Капацитет на батерија: 2Ah / 4Ah; ( +/- 27min; +/- 54min)

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Технички карактеристики:
  Нето тежина: 3,8kg
  Резервоар за уље за ланец: 180ml
  Пумпа на ланец: автоматска
  Брзина на ланец: 17m/s
  Меч: 12”
  Батерија: 40V(Li-Ion), уредот се испорачува без батерија и не е вклучена во цената на артикалот.
  Моќност: 1200W
  Капацитет на батерија: 2Ah / 4Ah; ( +/- 27min; +/- 54min)