Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Акумулатор High Performance 60 Ah - 540A

  Wurth High Performance акумулаторите, нудат сигурност и долг век на траење и се изработени по најнова технологија. Акумулаторите Wurth High Performance се батерии без одржување кои гарантираат одлични перформанси за целиот свој работен век.
  Каталошки број: 551110160
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  • БЕСКОМПРОМИСЕН СТАРТ ВО СИТЕ ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ.
  • ВГРАДЕН ИНДИКАТОР ЗА НИВОТО НА ПОЛНЕЊЕ - MAGIC EYE.
  • CА/CA ТЕХНОЛОГИЈА.
  • ОТПОРНИ НА ВИБРАЦИИ И НЕРАМНИНИ НА ПАТОТ.
  • ПОГОДЕН ЗА УРБАНИ ЦИКЛУСНИ ОПТОВАРУВАЊА.

  За да ја погледнете мрежата на сервисери кликнете тука.

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • БЕСКОМПРОМИСЕН СТАРТ ВО СИТЕ ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ.
  • ВГРАДЕН ИНДИКАТОР ЗА НИВОТО НА ПОЛНЕЊЕ - MAGIC EYE.
  • CА/CA ТЕХНОЛОГИЈА.
  • ОТПОРНИ НА ВИБРАЦИИ И НЕРАМНИНИ НА ПАТОТ.
  • ПОГОДЕН ЗА УРБАНИ ЦИКЛУСНИ ОПТОВАРУВАЊА.

  За да ја погледнете мрежата на сервисери кликнете тука.