Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Акумулатор Heavy Duty 230 Ah - 1300A

  16.790 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  -Отпорни на вибрации и нерамнини на патот
  -Погодни за сите временски услови
  -Стандардно ниво на опрема
  -Погодни за разни карго возила, автобуси, градежни машини и машини за земјоделска механизација.

  Документи
  Каталошки број: 5511102230
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  За да ја погледнете мрежата на сервисери кликнете тука.

  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Ah - ампер часови230Ah
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  За да ја погледнете мрежата на сервисери кликнете тука.

  Спецификации на производот
  Ah - ампер часови230Ah