Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Активатор CONTACT CLEAN, 20ml

  838 ден со ДДВ
  838 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Транспарентен прајмер за лепило за ветробрански стакла

  • Хемиска основа: Нафта
  • Боја: Транспарентна
  • мин. време на сушење: 15 мин
  • Услови за време на сушење: на 23°C и 50% релативна влажност
  • мин. температура на обработка: 5 °C
  • Макс. температура на обработка: 25 °C
  Документи
  Каталошки број: 08900245
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *