Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Аголен магнет, 94 x 64 mm

  1.150 со ДДВ
  Аголен магнет за фиксирање и држење при заварување, лемење и други монтажни работи. Прецизно спојува прифили со рамни и кружни метални парчиња. Има можност за спојувања под агли од 3, 45, 75, 9, 15, 12 и 18 степени. Лесно се отстранува, со едноставно навалување настрана. Заштедува време и пари со елиминирање на потребата од помошни работници. Магнетот тежи 26 грама.
  Каталошки број: 0691180
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *