Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  11 парчиња бургии за дрво + водилка

  849 ден со ДДВ
  849 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  • 5 x дупчалки за дрво, големини: 4-5-6-8-10 mm
  • 4 x за длабочина, Ø -5-6-8-10 mm
  • 1x Ален клуч • 1 x помош за дупчење за дупчење под прав агол

   

  Документи
  Каталошки број: ZYT23420
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *