Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  HSS спирална бургија за челик, ZEBRA

  265 ден со ДДВ
  265 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

   

  Самоцентрирачка спирална бургија калена во пареа  осигурува постојан квалитет на продупчените дупки, со висока прецизност и долг работен век притоа обезбедувајќи помало триење и загревање на бургијата.

   

  Документи
  Каталошки број: 0624000570
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Димензија5,7mm
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Димензија5,7mm