Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  5x90 Завртка за гипс плочи PH2

  19 ден со ДДВ
  19 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

   

  Завртка за спојување на гипсени плочи со метални или дрвени подконструкции со максимална дебелина од 1 mm.

  Има остри навојни рабови и врв за полесна примена.

  Термички е обработена, односно фосфатизирана за да не кородира во допир со гипсени плочи.

   

  Документи
  Каталошки број: 01890590
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Овој производ има минимална количина 500

  Пакување

  500 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Должина90
  МатеријалФосфатизирани
  Пречник5
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Должина90
  МатеријалФосфатизирани
  Пречник5