Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Столица метална, COMBO, црна

  1.890 ден со ДДВ
  0 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Документи
  Каталошки број: FTSC1
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Метална конструкција.
  Боја: Црна
  Ткаење на стол 2х1
  Димензии на столот: 54,5 x 71 x H,96cm
  Димензии на ногарките: 42 x 14 x T0.8mm

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Метална конструкција.
  Боја: Црна
  Ткаење на стол 2х1
  Димензии на столот: 54,5 x 71 x H,96cm
  Димензии на ногарките: 42 x 14 x T0.8mm