Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  4,8x25 Самобушечка завртка во боја RAL 9002

  4 ден со ДДВ
  4 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Документи
  Каталошки број: 121474825W
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Овој производ има минимална количина 250

  Пакување

  250 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Должина25
  Пречник4.8
  СтандардDIN 7504-K
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Должина25
  Пречник4.8
  СтандардDIN 7504-K