Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  6,3x90 Самобушечка завртка шестоаголна глава

  12 ден со ДДВ
  12 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Документи
  Каталошки број: 12146390
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Овој производ има минимална количина 500

  Пакување

  500 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Должина90
  Пречник6.3
  СтандардDIN 7504-K
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Должина90
  Пречник6.3
  СтандардDIN 7504-K