Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  3,9x32 Самобушечка завртка FEBOS

  3 ден со ДДВ
  3 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

   

  Саморезна завртка FEBOS за ПВЦ столарија со впуштена глава од поцинкуван челик.

  Оваа сино пасивизирана завртка се користи за спојување на пластични профили со метални арматури, како и за прицврстување на окови на профили со метална влошка.

  Брзо и лесно навртување во најсложените услови.

   

  Документи
  Каталошки број: 0207083932
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Овој производ има минимална количина 500

  Пакување

  500 pc

  Количина

  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Должина32
  МатеријалБело поцинкувани
  Пречник3.9
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Должина32
  МатеријалБело поцинкувани
  Пречник3.9