Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Самобушечка завртка FEBOS, 3,9x19

  2 ден со ДДВ
  2 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote
  Каталошки број: 0207083919
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Овој производ има минимална количина 1000

  Количина

  Пакување

  1000 pc
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Должина19
  МатеријалБело поцинкувани
  Пречник3.9
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Должина19
  МатеријалБело поцинкувани
  Пречник3.9