Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Платно за брус во ролна GRIPY

  Платното за брусење Grippy дава извонредна завршна обработка бидејќи се карактеризира со висока флексибилност, приспособливост и со супериорна адхезија. Овој производ е одличен за брусење на рабовите на панелите и на деловите од прајмерот што вклучуваат и тешко достапни места, потоа за подготовка за лакирање, отстранување нечистотии и текстури како и за брусење на лакираните површини, вклучително и катафорезни (e-coat) прајмери, OEM и пречистени безбојни лакови.
  • Ново и уникатно чувство при користење на производот.
  • Адхезивниот материјал овозможува лесно користење и ја елиминира потребата од додатоци во влажни, правливи средини и при обработка на замастени површини.
  • Врвни перформанси за економично, но продуктивно, решение за рачно брусење

  Attachments
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.

  Материјал на средството за брусење: Алуминиум оксид
  Тип на подлога: Флексибилно Ј платно
  Метод на брусење: Рачен
  Мокро или суво брусење: Мокро и суво

  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Материјал на средството за брусење: Алуминиум оксид
  Тип на подлога: Флексибилно Ј платно
  Метод на брусење: Рачен
  Мокро или суво брусење: Мокро и суво