Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Мрежест диск во ролна BLUENET

  3.300 ден со ДДВ
  3.300 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Се користи за грубо брусење, отстранување премази, брусење и завршна обработка на контурите и рабовите, обликување на филерите, матирање, брусење за општа намена, средно брусење, подготовка за лакирање, брусење и отстранување лакови, завршна обработка на пластика, брусење на основниот премаз, рафинирање гребаници, отстранување остатоци, отстранување изолација, подготовка и завршна обработка на површини.
  • Избалансиран производ за извонредни абразивни перформанси - брзина на брусење, трајност и вшмукување прав и тоа по прифатлива цена.
  • Централниот отвор во самиот диск овозможува практично складирање во случај на делумна употреба.
  • Материјали за обработка: ABS, проѕирни премази, завршни облоги, лакови, РС, пластика, PMMA, полиуретан, прајмери, заптивки, SMC, меки и тврди композити, фиберглас, FRP, гел-облоги, сите метали, алуминиум, јаглеродни челици, мек челик, обоени метали, тврдо и меко дрво, бело дрво.

  Документи
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *