Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Хартија за брусење - WETORDRY

  Листот за брусење Wetordry™ содржи минерал силициум карбид за остар и
  конзистентен брус. Погоден е за брусење на сите видови површини, од мали
  незгодни површини до катафорезни слоеви (e-coat) што тешко се отстрануваат.
  • Секогаш дава ултра фин завршен слој.
  • Водоотпорен и долготраен

  Attachments
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *