Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  CARBALLO Сет за туш

  Сетот за туширање е погоден за проточни бојлери со приклучок за туш 1/2". Можноста за прилагодување на млазниците во 8 јачини и ѕидниот држач за рачката се погодни за сите корисници. Дијаметарот на главата на тушот е 85mm, а должината на цревото е 150cm, изработен од нерѓосувачки челик, финиширан во бела боја и има заштита од бигор.

  Каталошки број: SA330695
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите
  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *