Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите категории
  Close
  Filters
  Преференци
  Пребарување

  Акумулаторски ножици за гранки

  4.000 со ДДВ
  Каталошки број: FMAG72
  Брза испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 1500,00 ден.
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Издржливост на батеријата15min (тврдо дрво)/20min (меко дрво)
  Време за полнење на батеријата3-5h
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Спецификации
  • Спецификации на производот
   Име на атрибутотВредност на атрибутот
   Издржливост на батеријата15min (тврдо дрво)/20min (меко дрво)
   Време за полнење на батеријата3-5h
  • Преглед
  • Напишете коментар
   • Можете да напишете коментар само по купување на производот
   • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
   *
   *
   • Лош
   • Одлично
  • Контактирајте не
  • *
   *
   *
  Спецификации на производот
  Име на атрибутотВредност на атрибутот
  Издржливост на батеријата15min (тврдо дрво)/20min (меко дрво)
  Време за полнење на батеријата3-5h