Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Кабелски врски

  Популарни артикли од категоријата Кабелски врски

  Load
  Види како Табела Листа
  Подреди по

  Кабелска врска T

  Кабелска стега од полиамид 6.6 која служи за брзо и едноставно групирање на каблите, кабловската опрема, црева ...Отпорна е на масла, масти, горива како и на многу други органски материјали. Овозможува сигурен спој, има долг работен век, на ниски температури не станува крта ниту порозна. Оваа црна стега со димензии 370mm x 7.6mm има намалено влијание на UV зраци поради додатните јаглероди, и стабилна е на UV промени.

  Кабелска врска со пластична стега

  Кабелска везица со пластичен јазик без остри рабови, погодна е за надворешна употреба. Отпорна е на УВ зрачење и атмосферски промени. Служи за брзо и едноставно групирање на кабли и кабелска опрема. Обезбедува сигурен спој и долг работен век. Има црна боја. Се применува за кутии со кабли, инсталации, во авто-работилници, автомобили.

  Кабелски врски