Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Заштитни чевли ''Taurus'', S3, високи, вел.38

  2.126 ден со ДДВ
  2.126 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

   

  TAURUS плитки и длабоки работнички чевли со S3 ниво на заштита, водоотпорни, изработени од кожа, со челична капа и челичен меѓуѓон.

   

  • Двослоен ѓон против лизгање (PU/PU)
  • Ѓон отпорен на масла и антистатик
  • Шок-апсорбер на енергија во делот на петата
  • Облога која пропушта пареа
  • Анатомски заменлива влошка

   

  Документи
  Каталошки број: 0535705038
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *