Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

shoppingcart.mini.emptycarttext

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Заштитни чевли HECTOR GREY,S3, високи,вел.40

  3.890 ден со ДДВ
  3.890 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  HECTOR плитките и длабоките работни чевли со S3 степен на
  заштита се водоодбојни, изработени од кожа, со композитна
  заштитна капа и кевларски меѓуѓон. Чевлите се 100% без метал.
  Нелизгачки двослоен ѓон (PU/PU)
  Ѓон отпорен на масла и антистатик
  Шок апсорбер на енергија во пределот на петата
  Паропропусна постава
  Анатомска менлива влошка
  Тежина: 680g

  Документи
  Каталошки број: 0535928140
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *