Преземете ја апликацијата

Можете да ја користите нашата мобилна апликација од дадената врска. Кликнете на Преземи апликација
Напомена за правни лица : направете налог или за да ги видите големопродажните цени
(0) Артикли
Немате ставки во вашата кошничка.

Your cart is empty

  Close
  Филтер
  Преференци
  Пребарување

  Заштитни ракавици, Nitril, UNI-TOP, вел.9

  92 ден со ДДВ
  92 ден со ДДВ
  products.price.priceunitnote

  Карактеристики:
  Меки и еластични бесшевни ракавици, произведени од полиестер, пресвлечени со мазен нитрил на дланките. Отпорни на масло, гориво, слаби кисели раствори и органски растворувачи.

  Намена:
  Петрохемија, печатарска дејност, земјоделство, авто одржување, монтажа. 

  Документи
  Каталошки број: 5899400209
  Проверете ја достапноста во Pick&GO објектите

  Пакување

  1 pc

  Количина

  Испорака од 2-4 дена
  Бесплатна испорака за нарачки над 2500,00 ден.
  Спецификации на производот
  ИмеВредност
  Величина на ракавици9
  Напишете коментар
  • Можете да напишете коментар само по купување на производот
  • Само регистрирани корисници можат да напишат коментар
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  Спецификации на производот
  Величина на ракавици9